Okna Pavel Braun - Prodej a montáž stavebních výplní

Pavel Braun

Vrhchlického 2480,
438 01 Žatec

Telefon: 602 437 428
E-mail: pbokna@gmail.com

Profil firmy

Firma Pavel Braun, pod hlavičkou PBokna, působí již více než 20 let v oblasti montáží stavebních výplní zejména dodávek a osazování plastových, dřevěných a hliníkových dveří, oken a garážových vrat.

V této oblasti spolupracujeme s jedních z největších výrobců oken a dveří v ČR, se společností Kalibra nova s.r.o. a Regno s.r.o.

Dolňkovým sortimentem je montáž okenních sítí proti hmyzu, stínící techniky, vnitřních a venkovních parapetů.

Firma Pavel Braun působí na Lounsku a svoji činnost vyvíjí a realizuje převážně v Ústeckém, Plzeňském a Karlovarském kraji. Kancelář firmy naleznete v Žatci. Přesnou adresu, telefonický kontakt, e-mailovou adresu naleznete na stránce Kontakty.

Kvalitu poskytovaných služeb podtrhuje perfektní znalost a orientace ve svém oboru, odborné poradenství, rychlá realizace, záruční ale také pozáruční servis a osobitý přístup k zákazníkovi. To vše se následně odráží ve skvělých referencích a celé řadě spokojených zákazníků, kteří se následně s důvěrou znovu obrací na naši firmu.

Společnost Pavel Braun je přihlášena s nabízenými produkty k programu Zelená úsporám. Cílem programu je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.